Blahopřání a poděkování dětem za příkladnou reprezentaci Křižanova

22.5.2016

Tři žáci TJ Efekt Křižanov se probojovali do celostátního finále Atletického čtyřboje

V neděli 15.května 2016 se na atletickém stadionu v Třebíči konalo krajské kolo Atletického čtyřboje. Na této soutěži naši TJ Efekt Křižanov reprezentovalo 5 žáků, kteří byli vybráni jako zástupci regionu Žďár nad Sázavou. Při velmi silné účasti 30 - 35 dětí v každé kategorii, se našim atletům podařilo zabojovat a získat tři umístění do 6. místa zaručující postup na celorepublikové finále.

Karolína Chrástová a Matěj Veselský vybojovali 5. místo, Tomáš Juračka se umístil na 6. místě. Těsně unikl postup Martinovi Procházkovi, který skončil na 7. místě a naše nejmladší závodnice Hana Kučerová obsadila celkové 8. místo.

Našim atletům děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme hodně úspěchů v celostátním finále, které se bude konat 11. června 2016 opět na stadionu v Třebíči.